Josef Tockstein (1912-1992)
soukromé studium malby; malíř; vyjadřoval se nejčastěji temperou a akvarelem; výtvarný projev byl blízký Skupině 42; bratr malíře, grafika a sklářského výtvarníka Jindřicha Tocksteina
(Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2007, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2007)
PF 1968
lept, 1967, 9,9 x 23,5 cm, sign. PD Tockstein 1967
soukromé studium
ID: 414
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:45
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8
Historie příhozu