Klaun a děvčátko (PF 1938)
litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý
Antiqari.at Radhošťská
ID: 59
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:27
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)