Geometrická spirála
akvarel, papír, 1993, 30 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 93
ID: 64
Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)