Kostlivci
akvarel, kvaš, papír, 45 x 30 cm, sign. LD St. H., rám
ID: 95
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
ID: 95