Oči
akvarel, čtvrtka, 2020, 21 x 29 cm, sign. vzadu K. Sedlo 20
ID: 911
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:52
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
ID: 911