Podzimní les
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. PD L. Vraný, rám
ID: 42
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:41
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 42
Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 900 CZK (38 €)