Vysoké Tatry v zimě
olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD J. Ráž, rám
ID: 22
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:21
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 22