Děvče z Vajnor
akvarel, papír, 25 x 31 cm, sign. PD J. Augusta, rám
žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Hertericha a K. Marra na akademii v Mnichově, poté studium na soukromé malířské škole Antona Ažbého v Mnichově, spoluzakladatel malířské kolonie na Detvě a Grupy uherskoslovenských malířů
ID: 31
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:36
Aktuální cena: 10.100 CZK (421 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu