Hlava koně
olej, dřevo, 39 x 59 cm, sign. PD Voroncov, rám
ID: 47
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:46
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
ID: 47
Auction price: 600 CZK (25 €)
Current price: 600 CZK (25 €)