Rozkvetlý sloup I
olej, monotyp, 58 x 25 cm, sign. LD V. Cidlinský, rám
ID: 9
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:08
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
ID: 9
Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)