Hvězda
litografie, 1983, 18,5 x 11,9 cm, sign. DU J. Pileček 83
žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
ID: 716
Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:27
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu