Končina Krkonoše
olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám
ID: 291
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:50
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
ID: 291