Žně
olej, plátno, 48,5 x 64 cm, sign. PD Daněk -Sedláček , rám
ID: 49
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:48
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
ID: 49