Zima
olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám
ID: 91
Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:33
Current price: 60.000 CZK (2.500 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
ID: 91