Motiv z Podbrdska
akvarel, papír, 31 x 39 cm, sign. LD , rám
ID: 117
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:56
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
ID: 117
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)