Řeka
olej, lepenka, 30,5 x 48 cm, sign. PD Šmíd, rám
ID: 21
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:23
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
ID: 21