Žně
olej, lepenka, 1940, 49 x 64 cm, sign. PD Daněk Sedláček 1940, rám
ID: 48
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:56
Current price: 18.001 CZK (751 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
ID: 48