Žně
olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno
ID: 61
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:00
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 61