Orlické hory - Javornice
olej, sololit, 58 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
ID: 81
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:20
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
ID: 81