Vinný sklep
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám
ID: 88
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:30
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
ID: 88