The Life and Adventures of Robinson Crusoe, with Memoir of the Author
kniha, kolorovaný frontispis, ilustrace na titul. listu a četné ilustrace v textu a v přílohách podle kreseb Jeana-Jacquese Grandvillea vyryl do dřeva George Dorrington, obsahuje první i druhý díl Robinsona Crusoe, tisk Willoughby And Co, vydal Willian Strange, Paternoster Row, London 1840, dobová polokož. vazba se zlacenou ořízkou, 486 s., hřbet místy poškozený, rohy a hrany desek místy odřené, vnitřek svazku a stav listů velmi dobrý
ID: 124
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)