Modlitby (Stará Říše)
bibliofilie, naproti titulu vevázána / částečně vlepena suchá jehla B. Reynka (nesign., papír oříznut do fomátu knihy 14 x 8,5cm, původ nejasný), vyd. a přel. Ant. L. Stříž, Stará Říše, 1917, ruční papír, dvoubarevný tisk, paginace každého z oddílů modliteb zvlášť (cca 100 stran), převazba do clkžn. desek se zlacenou horní ořízkou, v koženém ochranném pouzdře, na několika prvních listech při okrajích lehce patrná stopa po zateklině, jinak velmi dobrý stav
Aantiqari.at Radhošťská
Literature: Sáňka: 525
ID: 18
Auction price: 4.000 CZK (167 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 4.000 CZK (167 €)