Huho von Hofmannsthal: Over vergankelijkheid
bibliofilie, 4x sign. bar. litografie a podpis naproti tit. listu J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko), ex. h.c. (celkem 70 výtisků), 1982, pův. brož v ob., velmi dobrý stav
Antiqari.at Radhošťská
ID: 503
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)