Břetislav Hodek: Smutný monolog o překládání Shakespeara
bibliofilie s původní litografií ve formátu 6 x 5 cm, 1993, 10,9 x 7,8 cm, sign. DU O. Kulhánek, č. 90/100, celokožená vazba, vydala Lyra Pragensis, Praha 1993, 18 stran
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 550
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)