Naši Svatí a Blahoslavení
bibliofilie, 47 x 33 cm, 12 sign. litografií F. Ketzek, předmluva S.M. Braito, Praha 1944, volné listy v org. karton. deskách, karton zašpiněn, jinak dobrý stav
žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU
ID: 572
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)