Miloš Macourek: Dáma v klobouku
bibliofilie s původní kombinovanou technikou, 1985, 10,5 x 7,8 cm, sign. DU ABrunovský 1985, č. 48/200, 1 signovaná kombinovaná technika Albín Brunovský, 105x80. 200 čísl. neprodejných výtisků pro účastníky večera k jubileu Albína Brunovského. Lyra Pragensis, 1985, Praha. Šitá vazba vložená v papírovém přebalu, tištěno na ručním papíře z Velkých Losin, 14 stran
studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU
ID: 579
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu