Banská Bystrica 1255-1955 Desať grafickych listov
bibliofilie, 40 x 30 cm, sign. dřevoryt L. Fulla, 2x sign. litografie Frant. Kráľ, 3x sign. dřevoryt Július Szabó, 2x sign. litografie a sign. dřevoryt Joz. Fedora, sign. linořez a návrh ob. R. Dúbravec, vše v paspartách při příležitosti 700 výročí založení města Banské Bystrice vydal Slovenský fond výtvarných umení - Martin 1954, pův. polopl. desky s chlopněmi, ex. 145/250, papír mírně zažloutlý, velmi dobrý stav
studium v malířské škole G. Mallého v Bratislavě, žák prof. A. Hofbauera a F. Kysely na UPŠ v Praze
ID: 588
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)