Český bibliofil V. ročník
bibliofilie, sign. litografie J. Konůpek, obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1933, úprava M. Kaláb, vyzdobil K. Svolinský, 500 výtisků, celoplátěná vazba
žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
ID: 608
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)