Stěpan Ščipačov: Sloky lásky
bibliofilie, sign. litografie, vazba, předsádka a věnování M. Švabinský, úprava. M. Kaláb, vydal Svět sovětů, Praha 1959, 500 výtisků, 98 s., kožená vazba se zl. reliéfem, lehce zašpiněná, velmi dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 645
Auction price: 400 CZK (17 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids