Gítáňdžali
bibliofilie, 8x litografie D. Puchnarová, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the disciple of prof. K. Soucek, L. Cepelak, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
ID: 646
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 6.000 CZK (250 €)