Drobná kolekce podpisů, korespondence a originální kresby Aleny Ladové
podpis, akvarel, papír, 1976 - 78, sign. Alena Ladová, kolekce obsahuje korespondenci panu Miroslavu Moravci, podepsanou Alenou Ladovou a Josefem Ladou mladším, 1x originální podepsaná kresba Aleny Ladové a 1x tištěný památní lístek Josefa Lady, rozměr celku 36 x 27 cm
the disciple of K. Tondl at The State Graphic School in Prague, studied at the atelier of his father J. Lada
ID: 768
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 1.000 CZK (42 €)