Dopis Prokopu Tomanovi ml. s přiloženou grafikou
dopis, 1958, Rukopisný dopis s podpisem z 5.11.1958 o exposionalismu a aktuálním stavu výtvarného umění v zemi, v původní obálce, strojopisný signovaný text Humánní abstraktní obraz a způsob nazírání na tento druh tvorby; přiložena aktivní grafika V prostoru bez zemské tíže ve formátu 7,7 x 10,5 cm, signováno Vladimír Boudník 1958, dole text: Polohu předmětů určuje příslušná rychlost. Snění minulých staletí se skrze lidskou práci stalo skutečností.
Provenience: z rodinné pozůstalosti po Prokopu Tomanovi
studied at The State Graphic School in Prague
ID: 803
Auction price: 10.000 CZK (417 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids