Staré město
tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis
Provenience: z rodiny přátel autora
ID: 1085
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:49
Current price: 1.000 CZK (42 €)