Pamětní list s leptem Jindřicha Pilečka a básní J. M. Tomeše
lept, 14,5 x 9,5 cm, monogr. PD J. P. a sign. PD Jan M Tomeš, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze k večeru J. M. Tomeše konanému v Národním muzeu 18. listopadu 1983
žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
ID: 1188
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 13:32
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)