Jos. Steinberger

Břízy

olej, karton, 42 x 49 cm, sign. LD Jos. Steinberger, rám, rám poškozen

ID: 9 (V)

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:38

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID5814 Historie příhozu