olej, malířská lepenka, 1991, 34 x 49 cm, sign. PD, rám

ID: 1168

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:15

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID2437 Historie příhozu