Miloslav Řehák (1922-1991)

Jihočeská krajina

olej, lepenka, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD M. Řehák, rám

ID: 1176

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:30

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu