Jirásek

Úlovek

olej, sololit, 1980, 60 x 37,5 cm, sign. LD Jirásek 80, rám, rám mírně poškozen

ID: 1199

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:30

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu