Zelenka

Břízy

olej, lepenka, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD Zelenka, rám

ID: 1201

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 12:43

Aktuální cena: 302 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu