Zelenka

Břízy

olej, lepenka, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD Zelenka, rám

ID: 1201

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:40

Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu