Josefovič

olej, karton, 1936, 19,5 x 19 cm, sign. PD Josefovič 1936, rám

ID: 1206

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2019 13:00

Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID2437 Historie příhozu