Stavení

olej, plátno, 19 x 27,5 cm, rám, poškozeno

ID: 1346

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 18:23

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)