Leopold Parma (1891-1968)

Hory (Beskydy)

akvarel, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD L. Parma, rám

člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

ID: 1363

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:28

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu