Leopold Parma (1891-1968)

Les

akvarel, pastel, uhel, papír, 28 x 20 cm, sign. LD L. Parma, rám

člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

ID: 1364

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:27

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)