Leopold Parma (1891-1968)

Horská krajina

akvarel, papír, 13,5 x 22 cm, sign. PD L. Parma, rám

člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

ID: 1365

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:26

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)