Josef Bahner

Lesní říčka

olej, plátno, 1955, sign. PD J. Gahner, rám

ID: 1366

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:00

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu