Rudolf Jindřich (1883-1968)

Průmyslová krajina

tužka, papír, 17 x 27 cm, sign. PD R. Jindřich, pasparta, pasparta mírně poškozena

ID: 1369

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:07

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)