Miloslav Koutecký (1910-1983)

Krajina I.

olej, karton, 1949, 14 x 15 cm, sign. LD M. Kourecký 49, rám

ID: 1370

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:10

Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu