Miloslav Koutecký (1910-1983)

Krajina II.

olej, karton, 1949, 15 x 14 cm, sign. PD M. Koutecký 49, rám

ID: 1371

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 18:09

Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu