Jindřich Michajlov

olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD J. Michajlov, rám

ID: 1372

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:11

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)