Zdeněk Novotný (1901-1974)

V lese

olej, karton, 64 x 47 cm, sign. PD Zd. Novotný, rám

ID: 1403

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:24

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)